• Lekcje w listopadzie 2022r. z #Labolatoriami Przyszłości.

Klasa 3b uczestniczyła w zajęciach lekcyjnych z wykorzystaniem Ozobotów. Temat zajęć to: „Ozoboty zwiedzają miasto”. Lekcję prowadziła pani Katarzyna Obrochta. Korzystając z zakodowanych puzzli uczniowie zbudowali trasę wg. planu. W trakcie tej zabawy dzieci uczyły się działać analizując ruch Ozobotów po kodzie. Określały kierunki prawo-lewo, przód-tył.

Klasa 5a pod opieką pani Aleksandry Zupok za pomocą aparatu fotograficznego dokumentowała efekty prac projektowych nawiazujących do lektury „Chłopcy z Placu Broni”. Dzięki wykorzystaniu sprzętu wzrosła ich swiadomość jako twórców.

Sprzęt został zakupiony w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości

• Zaproszenie

• Miasto Tychy oraz Miejskie Centrum Oświaty w Tychach zapraszają na konferencje i warsztaty pod patronatem Zastępcy Prezydenta Miasta Tychy ds. Społecznych Macieja Gramatyki pt. "Uczenie się przez działanie - jak wprowadzać zmiany".

Konferencja odbędzie się w dn. 29 listopada 2022 r. (wtorek) od godz. 09:30 do 14:00 w budynku Mediateki przy al. Piłsudskiego 16 w Tychach.

W ramach tegorocznej edycji konferencji będzie możliwość poszerzenia wiedzy w tematykach poruszanych na wykładach podczas warsztatów, które odbędą się w godz. od 14:30 do 16:00 również w dniu 29 listopada 2022 r.

Konferencję oraz warsztaty poprowadzą eksperci:

• Oktawia Gorzeńska
            • Ewa Radanowicz
            • prof. Monika Wiśniewska-Kin
            • Weronika Kisiel
            • Anna i Robert Sowińscy.

Rejestracja na konferencję i warsztaty odbywa się online w terminie od 2 listopada do 16 listopada 2022 r.Ważne!!Rejestracji na konferencję oraz na warsztaty należy dokonać oddzielnie!Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na konferencję

Zapisy na warsztaty

Serdecznie zapraszamy do udziału!