• Życzenia

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Uczniom i ich Rodzicom, Współpracownikom i Przyjaciołom Szkoły, by tegoroczne Święta były jednymi z piękniejszych. Niech będą one czasem spędzonym w gronie rodzinnym, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a wigilijne światło niech da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Dyrektor Jolanta Pająk

• Sukcesy naszych uczniów

• Ryszard Kuźmicz uczeń klasy 4b uzyskał I miejsce w Miejskich Zawodach Pływackich. Natomiast Agnieszka Bartusiak uczennica klasy 7b zajęła II miejsce w Miejskich Zawodach Sportowych w tenisie stołowym. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Dzień Otwarty Szkoły

• Zapraszamy w dniu 12 grudnia 2023 roku na Dzień Otwarty Szkoły o godz.17.00.

W programie:

- jasełka,

- kiermasz smakołyków i rękodzieła,

- kawiarenka,

- konsultacje dla rodziców.